merry christmass and happy new year

Ahoj milí čtenáři a sousedé!


Už jste to slyšeli? Víte co se děje? Nejprve to přichází potichounku a pomalounku. Pak je to hlasitější a rychlejší. A nakonec je to tu v celé své kráse a křičí to na nás ze všech stran! My se na to těšíme a všichni si to plnými doušky užíváme. Tak už víte?

Přišly k nám Vánoce! Ano, opravdu, jsou tady! Opět jsou tu adventní věnce, blikající světýlka, lidové koledy, voňavé cukroví, nazdobené stromky a mnoho dárečků. Lidé jsou na sebe hodnější, děti méně zlobivější. Jsme rádi, když se společně s blízkými sejdeme a netrpělivě čekáme, až zazvoní zvoneček a přijde k nám Ježíšek.


Spousta z Vás se setkává s přáteli a předvánoční veselí si užívá na jarmarcích při rozsvěcování stromu. I na letošní Tečovský vánoční jarmark pro Vás Z-dravé ženy připravují horký vinný punč a ozdoby z korálků.


Chcete si po vánočním hodováním protáhnout tělo? Hledáte zábavu pro sebe i děti na silvestrovskou sobotu? Srdečně Vás zveme na tradiční již 8. Silvestrovský výšlap s veselou čepicí, který proběhne 31.12.2016. Sraz bude, jako vždy, v 10 hod u rozsvíceného stromu před hostincem U Květy. Pro účastníky budou připraveny odměny a občerstvení - medaile, rébusy, hádanky, poklad, špekáčky, čaj (s rumem). Na cestu si připravte veselou čepici! Nezapomeňte na teplé oblečení a dobrou náladu!


Z-dravé ženy děkují všem svým příznivcům a fanouškům, spolkům a organizacím, především hasičům, zpěvákům a myslivcům z Tečovic za spolupráci a také pak obecní radě za příspěvky, bez kterých bychom nefungovaly. Rády se s Vámi všemi budeme i v novém roce potkávat na zájezdech, zábavách, při místních slavnostech a tradicích.


Z-dravé ženy přejí krásné a pohodové prožití vánočních svátku a úspěšný nový rok 2017.


za Z-dravé ženy, Hanka Foltýnová


18.12.2016


zpět