Článek 28.1.2016


Ahoj čtenáři!

Začal nový rok a čeká nás 12 rozmanitých měsíců. Každý z nich přináší různé zážitky, nevyzpytatelné počasí, spoustu nových akcí a příležitostí k radosti.

Pozitivně, energicky a s nadšením dle svého motta si pro vás Z-dravé ženy připravily spoustu již tradičních aktivit a událostí. Tím prvním letošním společným a neopakovatelným zážitkem byl 6.2.16 masopust. Veselý průvod masek v čele s medvědem doprovázela kapela s šikovnými zpěváky i zpěvačkami a nás, jakožto ničeho se nebojící, hravé ženy, jste mohli vidět v kostýmech Spejbla, Hurvínka, Máničky či Bábinky. Srandy bylo jako vždy požehnaně.

Ke zdravému duchu člověka patří kromě smíchu, který s radostí rozdáváme, také pohyb. Proto i v tomto roce pokračujeme ve cvičení v místní tělocvičně. Všechny ženy jsou každé pondělí od 17 hodin vřele vítány.

Celé tělo rozproudíme také při kurzu bubnování a afrických tancích na konci června, kdy si VEČER V RYTMU BUBNŮ užije opravdu každý. Špetku kultury si zajedeme dopřát do Prahy na muzikál OSMÝ SVĚTADÍL. A prázdninovou pohodu obohatíme aktivním pobytem na Šumavě s výstižným názvem na kole KOLEM LIPNA. Unavená těla prohřejeme a energii načerpáme v rakouských termálních lázní LAA. Vánoční advent zahájíme u rozsvícení stromu a starý rok zakončíme Silvestrovským výšlapem s veselou čepicí, který je nejen mezi dětmi velmi populární.

Další akce mohou přibýt v průběhu roku. Můžete nám dát podmět i vy! Kromě toho, že rády zábavu připravujeme, rády se také zapojujeme do jiných kulturních akcí. I nadále se tedy těšíme nejen na váš zájem o akce v Tečovicích, ale také na spolupráci s ostatními spolky a sdruženími.

Podrobné informace o našem spolku a o připravovaných či uplynulých akcích si přečtete na našich stránkách: www.z-dravezeny.cz

Za Z-dravé ženy Hanka Foltýnová

zpět