Článek 16.09.2016


Ahoj milí čtenáři!

Máme tu konec léta! Konec prázdnin a dovolených! Těšíme se na to celý rok a už je to pryč... :( Ale pokud jste neztráceli čas a užili jste si léto tak suprovně jako Z-dravé ženy, tak nezoufáte a jste šťastní. Jste obohaceni o nové přátele a máte spoustu nových exlusivních zážitků, vzpomínek a fotek, stejně jako my.

Náš první výlet, který odstartoval prázdniny, byl noční výšlap na Lysou horu. Naše skupinka 10 žen a 1 muže zahájila výstup z Ostravice ve 24 hod. Tentokrát nám počasí nepřálo. Byla zima a zataženo. V oblacích jsme místo vycházejícího slunce vyděli jen nádherné blesky, které osvítily okolní krajinu. To se nedá popsat, to se musí zažít!

V polovině prázdnin se uskutečnila druhá společná akce, tentokrát na kole.V brzkých ranních hodinách jsme vyrazili z Tečovic cyklobusem na Šumavu. Čekalo nás toulání po cyklostezkách podél kouzelné přehrady Lipno, projížďky od pramene studené Vltavy až po Český Krumlov, sjezdy kolem Čertovy stěny do Vyššího Brodu a teké jsme zažili krásnou a adrenalinovou procházku po Lávce v korunách stromů.

Na konec léta pro Vás Z-dravé ženy připravily veřejné bubnování se zábavou. Na sobotní podvečer jsme pozvaly Radka Štětkáře - mladého muže, hudebníka, muzikoterapeuta – rektora kurzu afrického bubnování. Seznámili jsme se s nástroji, pokusili se rozvinout svou kreativitu, odreagovat se od starostí a emociálně se vybít. Večer pokračoval taneční zábavou s tečovickou kapelou mladých, perspektivních muzikantů Infinity.

Aktivně jsme se tak cyklo-turisticko-tanečně přehoupli až do září, měsíce plného nových začátků. Začíná škola, úkoly, začíná podzim, začínají nové kurzy. A právě pro ženy a dívky, které chtějí začít se sebou po dovolených něco dělat nebo prostě být sportovně naladěné, fit a happy nabízíme každé pondělí od 17 hod v tělocvičně ZŠ v Tečovicích posilovací cvičení s p. Renátou Horáčkovou. Omlouváme se příznivcům cvičení za posunutý termín, z technických důvodů začínáme 24.10.2016.

Pro milovníky celodenního koupání pořádáme 8.10.2016 zájezd do termálního komplexu Neziderského jezera v Rakousku, kde se dá nejen relaxovat, ale i zaplavat. Bazény nabízí vodu o teplotách 32-36 stupňů, proudy, masážní trysky, tobogány, saunový svět, wirpool atd. Jízda autobusem a super parta pak zase skvělou zábavu a poznání nových míst i nových lidí.

Nebojte se k nám ke ktérekoliv akci přidat. Více informací nejen o všech akcí najdete na našich webových nebo facebookových stránkách.

Děkujeme našim příznivcům a přejeme všem příjemné strávení posledních teplých dnů a krásný, barevný a pohodový podzim.

Za Z-dravé ženy Hanka Foltýnová


zpět